Dropbox

Dropbox

Darmowy dysk twardy w internecie

Dropbox to serwis umożliwiający przechowywanie plików w internecie niczym na zewnętrznym twardym dysku. Jego największą zaletą jest możliwość synchronizacji plików między stroną WWW, aplikacjami komputerowymi i komórkami. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Współdzielone foldery z innymi użytkownikami Dropbox
  • Automatyczna synchronizacja
  • Przywracanie starszych wersji plików

Wady

  • Nie znaleziono
Więcej

Niezbędny
10

Dropbox to serwis umożliwiający przechowywanie plików w internecie niczym na zewnętrznym twardym dysku. Jego największą zaletą jest możliwość synchronizacji plików między stroną WWW, aplikacjami komputerowymi i komórkami.

Dzięki Dropbox ważne pliki masz zawsze pod ręką. Nie ważne czy zostały one wgrane przez stronę WWW, Dropbox na Windows, Dropbox na Mac, Linux, Dropbox na iPhone i iPad czy Dropbox na Android. Choć Dropbox możemy używać tylko przez stronę WWW, to warto zainstalować, któryś z powyższych programów, aby wykorzystać w pełni możliwości serwisu.

Dropbox daje możliwość utworzenia folderu publicznego o pojemności 2 GB. Linki do plików tam zamieszczonych możemy wysłać każdemu. Inna opcja, polega na stworzeniu folderu współdzielonego tylko z wybranymi osobami. Jeśli nadpisaliśmy nową wersję pliku na starą zbyt pochopnie, Dropbox przyjdzie nam z pomocą. Serwis umożliwia bowiem przywracanie starszych wersji plików.

Dropbox to bardzo wygodne narzędzie do synchronizacji nawet dużych plików pomiędzy różnymi komputerami. Sprawi, że zawsze będziesz mieć do nich dostęp.

Dropbox

Wypróbuj

Dropbox