Dropbox

Dropbox for Mac 2.10.52

Łatwa synchronizacja plików z innymi komputerami

Zalety

  • Możliwość udostępniania linków do plików
  • Integracja z systemem

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Obecnie coraz bardziej potrzebny staje się dostęp do ważnych dokumentów niezależnie od miejsca w jakim się znajdujemy. Dropbox to darmowy program do synchronizacji plików z innymi komputerami, za pomocą serwisu Dropbox.com.

Dropbox w procesie instalacji wymaga rejestracji w serwisie. Podstawowe konto o pojemności 2GB jest darmowe. Jeśli potrzebujemy większej powierzchni dyskowej, należy wykupić opcję Pro. Po zainstalowaniu programu, w systemie pojawia się dodatkowy katalog. Synchronizuje on automatycznie wszystkie znajdujące się w nim pliki ze zdalnym serwerem, tak zwaną chmurą.

Dostęp do plików jest możliwy z poziomu strony internetowej lub z innego komputera, za pomocą programu Dropbox. Dostępne są wersje także dla Windows i Linux. Dodatkowo pliki umieszczone w podkatalogu Public, stają się widoczne dla osób nie mających dostępu do naszego konta. Można je udostępniać przesyłając odpowiedni link.

Dropbox to bardzo wygodne narzędzie do synchronizacji nawet dużych plików pomiędzy różnymi komputerami. Sprawi, że zawsze będziesz mieć do nich dostęp.

Pełne wsparcie dla OS X Lion

Zmiany

  • Pełne wsparcie dla OS X Lion

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
Dropbox

Download

Dropbox for Mac 2.10.52

Opinie użytkowników o Dropbox