Dropbox

Dropbox 3.6

Synchronizuj swoje pliki z dowolnego miejsca

Dropbox umożliwia łatwą synchronizację plików pomiędzy twoim iPhone'em, czy iPadem, a komputerem. Pozwala na dzielenie się plikami i umożliwia zdalny dostęp do wszystkich zapisanych zasobów.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty podgląd plików bezpośrednio z iPhone'a
  • Łatwe dzielenie się plikami
  • 2GB dysku online za darmo!

Wady

  • Kopie zdjęć z aparatu potrafią się duplikować
  • Brak możliwości edycji poprzez aplikację
  • Tylko 2GB darmowej powierzchni dyskowej

Doskonały
9

Dropbox umożliwia łatwą synchronizację plików pomiędzy twoim iPhone'em, czy iPadem, a komputerem. Pozwala na dzielenie się plikami i umożliwia zdalny dostęp do wszystkich zapisanych zasobów.

Dziel się plikami, gdziekolwiek jesteś

Jeśli nie korzystałeś wcześniej z desktopowej wersji programu, Dropbox doda specjalny folder na twoim komputerze, do którego możesz wrzucać dowolne dane, jakie chcesz, by zostały umieszczone w chmurze. Dzięki temu zyskasz dostęp do zsynchronizowanych plików z dowolnego komputera lub urządzenia, na którym musisz być tylko zalogowanym na swoje konto Dropboxa.

W tej wersji Dropboxa dla systemu iOS wprowadzono dużo wygodniejszy interfejs użytkownika. Pozwala on w prosty sposób wysyłać i dzielić się plikami, zdjęciami, a nawet filmami pomiędzy swoim telefonem a komputerem.

Darmowy dla wszystkich

Wygląd Dropboxa jest naprawdę przejrzysty i funkcjonalnyi nie ma w tym nawet odrobiny przesady. Jest to z pewnością ogromna zaleta tej aplikacji. Dzięki temu natychmiast wiadomo, jak się nią posługiwać, a interfejs jest wyjątkowo przyjazny dla każdego użytkownika. Jeśli mimo to obsługa Dropboxa sprawia ci problemy, to w środku aplikacji znajdziesz dużo dołączonych PDF-ów, które opisują poszczególne funkcje.

Dropbox posiada również publiczny folder. Został on specjalnie zaprojektowany dla plików, którymi chcesz się podzielić z przyjaciółmi lub ludźmi z pracy. Jedyne co musisz zrobić, to skopiować link stworzony przez Dropboxa i wysłać go do odpowiednich osób. Wystarczy że klikną go, a od razu przeniosą się do twojego publicznego folderu i uzyskają dostęp do wybranych danych. Jest to naprawdę prosty proces, który nie sprawia żadnych problemów, gdyż system działa bardzo płynnie i stabilnie.

Pamiętaj, że darmowe konto jest ograniczone do 2GB pojemności, jednak to i tak dość dużo jak dla okazjonalnego użytkownika.

Proste dzielenie się

Dropbox to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych online i dzielenia się plikami. Umożliwia również podstawowy dostęp do niezbędnych plików z twojego komputera. Wersja Dropboxa dla iPhone'a jest po prostu fantastyczna!

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na iphone

Więcej

Opinie użytkowników o Dropbox