Dropbox

Dropbox dla BlackBerry

Wszystkie ważne pliki zawsze pod ręką

Dropbox to darmowy program do synchronizacji plików między komputerami i urządzeniami mobilnymi. Zamiast nosić ważne pliki na pendrive USB, możesz wrzucić je do folderu, który Dropbox zsynchronizuje między komórką, komputerem PC lub Mac.Aplikacja... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dostęp do ważnych plików zawsze i wszędzie
  • Synchronizacja z wersją desktopową
  • Możliwość zapisu fotografii
  • Wysyłanie linków do plików mailem

Wady

  • Z poziomu aplikacji na BlackBerry nie można kasować plików

Doskonały
9

Dropbox to darmowy program do synchronizacji plików między komputerami i urządzeniami mobilnymi. Zamiast nosić ważne pliki na pendrive USB, możesz wrzucić je do folderu, który Dropbox zsynchronizuje między komórką, komputerem PC lub Mac.

Aplikacja Dropbox na BlackBerry umożliwia synchronizowanie plików między wieloma urządzeniami za pomocą serwisu Dropbox.com. Program posiada wersje Dropbox na Windows, Dropbox na Mac i Linux oraz na Android i iPhone.

Jak działa Dropbox? Program tworzy folder na dysku. Co do niego wrzucimy, będzie zsynchronizowane poprzez Internet z naszym kontem. Uruchamiając teraz Dropbox na innym urządzeniu znajdziemy wszystkie nasze pliki. Do naszych danych mamy dostęp również przez stronę WWW.

Aplikacja Dropbox na BlackBerry pozwala na przeglądanie zgromadzonych przez nas plików. Pliki graficzne i multimedialne możemy również otworzyć w naszym terminalu BlackBerry. Aplikacja Dropbox na BlackBerry pozwala dodawać zdjęcia zrobione naszym urządzeniem oraz dzielić się bezpośredni linkiem do danego pliku przez email. Możemy również przeszukiwać nasze zasoby oraz eksportować pliki do innych aplikacji.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na blackberry

Dropbox

Download

Dropbox 1.0.55

Opinie użytkowników o Dropbox

Sponsorowany×